Novinky

Pokračovanie odborných seminárov o podnikaní na Slovensku

  • 02. októbra 2013

Pre veľký úspech Advokátska kancelária Čarnogurský ULC v spolupráci so svojou kyjevskou pobočkou Čarnogurský a Vishnyakova ULC aj naďalej pokračujú v organizovaní seminárov s tematikou o možnostiach podnikania a získania pobytu na Slovensku.

Dňa 26. Septembra 2013 sa uskutočnil ďalší seminár v Prešove, kde Iľja Rogač, advokátsky koncipient z advokátskej kancelárie Čarnogurský ULC a Helen Vishnyakova, vedúci partner kyjevskej pobočky advokátskej kancelárie Čarnogurský a Vishnyakova ULC, prezentovali podnikateľské prostredie na Slovensku ako ideálne miesto pre vstup ukrajinských investorov.

Súčasťou semináru bolo vysvetlenie detailov právnej úpravy podnikania na Slovensku a jeho foriem, možnosti udelenia prechodného a trvalého pobytu, podmienky pre získanie štátnej investičnej pomoci a objasnenie iných otázok, ktoré najviac zaujímajú ukrajinských podnikateľov. Seminár prebiehal v ruskom jazyku.

Značný záujem o semináre reflektuje skutočnosť, že Slovenská republika je naďalej atraktívnou krajinou pre zahraničných investorov a stále existuje dopyt po podnikaní na Slovensku.

Kontaktný formulár

Sme pripravení naplniť Vaše práva.
Kontaktujte nás!

Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Zadajte vaše telefónne čislo.
Napíšte nám správu.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ....